Ми працюємо! Слава Україні!
(096) 561-0-544; (066) 598-2-498 
 10:00 - 18:00 (пн - пт)
 
  
1
ПОПУЛЯРНІ КАТЕГОРІЇ

IKEA - це виробнича торгова група, головний офіс якої розташований у Швеції. ІКЕА (IKEA) володіє однією з найбільших мереж у світі з продажу меблів та товарів для дому.

Home Zone представляє інтернет-магазин ІКЕА (IKEA) у Києві. Ми надаємо покупцям найповніший каталог продукції ІКЕА (IKEA). Ви вибираєте товари онлайн, а ми реалізуємо його швидку доставку (10-14 днів) у ваше місто.

Більше 30000 найменувань товарів сьогодні представлені на сторінках нашого сайту. Замовити продукцію ІКЕА (IKEA) сьогодні можна швидко та просто. Асортимент товарів оновлюється щотижня, і вибрати щось актуальне для свого будинку у нас не тільки зручно, а й вигідно.

Чому ІКЕА (IKEA)?

Які основні якості товарів ІКЕА (IKEA)? І чому так багато людей прагне сьогодні купити в ІКЕА (IKEA) меблі та інші товари? Причини криються в таких пунктах:

  1. Ексклюзивність. Продукція IKEA розробляється з урахуванням усіх останніх технологій з виробництва меблів та предметів інтер'єру. Оригінальні товари можна купити лише в ІКЕА (IKEA)!
  2. Сучасний стиль. Дизайн продукції розробляється найкращими світовими дизайнерами, справжніми професіоналами у своїй справі. Тому товари від ІКЕА (IKEA) завжди у тренді!
  3. Висока якість. Компанія ІКЕА (IKEA) переймається якістю виробленого товару, як ніхто інший. Саме тому цей бренд такий популярний у всьому світі.
  4. Практичність та функціональність. Окрім унікального дизайну, продукція IKEA комфортна у використанні та, залежно від моделі (меблів) , товарів для дому), може мати кілька призначень.

Наші переваги:

Що може запропонувати Home Zone для Вас?

  1. Великий список актуальних товарів IKEA (Київ).
  2. Швидку доставку продукції по Україні зі складу до вашого будинку.
  3. Вигідні ціни (оптимальна вартість товарів, часті акції та знижки).
  4. Ви можете купити в ІКЕА (IKEA) будь-який товар онлайн, не виходячи з дому, скориставшись зручним функціоналом сайту.
  5. Отримати безкоштовну консультацію по всіх товарах, представлених у каталозі ІКЕА (IKEA) можна в будь-який час.

ІКЕА (IKEA) інтернет-магазин має простий та доступний інтерфейс, зручний сервіс для пошуку товарів. Вводячи необхідні виняткові або додаткові параметри в пошуковик, ви відразу потрапите на сторінку за запитами.

Купити в ІКЕА (IKEA) меблі європейської якості, виконані в сучасному дизайні - вигідно на Home Zone. Доступні ціни без урахування транспортування, високий рівень обслуговування, швидка та зручна доставка – все це робить наш інтернет-магазин пріоритетним у виборі тисяч покупців.

Підписка на новини 

Будьте в курсі новинок та гарячих пропозицій - просто введіть свій e-mail у форму нижче та клацніть "ОК":